Remove Ads

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Prezantoni veten ne Forum
Seksioni ku anëtarët prezantohen me njëri-tjetrin.
1 1 Lexo përpara se të bësh p...
08-17-2021, 07:46 PM
by Rambo
Përshëndetje dhe Urime
Ketu mund te beni pershendetje dhe urime te ndryshme per anetare te forumit Undheti.al
0 0
Never
Ndihmoni njëri-tjetrin
Ketu mund te kerkoni ndihme ose mund te ndihmoni dike qe ka nevoje per ndihmen tuaj!
1 1 Kur hapni një temë të re....
08-17-2021, 07:51 PM
by Rambo
Rregullorja & Njoftime
Ne ju ftojmë të lexoni rregullat e forumit dhe mund të jepni kritikat, sygjerimet apo të njoftoni për problemet që i hasni tek Undheti, për të kontribuar në ngritjen e kualitetit të Undheti.
7 8 Privatesia dhe Anonimitet...
08-25-2021, 12:51 PM
by Rambo

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Kulturë
Mendime rreth artit dhe kulturës botërore. Vlerat e pashuara të gjenive botërorë që dhe sot mbeten të paarritshëm. Kultura dhe arti që dallon shtetet duke mahnitur njerëzit.
0 0
Never
Këndi letrar/ i letërsisë
Në këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
0 0
Never
Histori
Diskutoni mbi historinë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historisë.
0 0
Never
Natyra dhe bukuritë e saj
Të njohim bukuritë e Shqipërisë dhe për të gjithë ata që Shqipëria i frymëzon të fotografojnë.
0 0
Never

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Diskutime shoqërore
Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes.
0 0
Never
Dashuri dhe pasion
Mënyra jetesës - sesi mund ta bejme atë sa më të qetë, recetat e dashurisë dhe kreativitetit njerëzor. Këshillat që mund të na ndihmojnë në jetën tonë të përditshme, në cdo aspekt të saj, në familje, dashuri, miqësi etj
0 0
Never
Albumi fotografik
Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale. Për shkaqe sigurie Stafi i Undheti.al ju këshillon që të mos shtoni foto me fytyrë të hapur.
0 0
Never
Libido
Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
0 0
Never

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Teknologji dhe inovacion
Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
0 0
Never
Mjeksia
Shëndeti dhe trajtimi i sëmundjeve të ndryshme.
0 0
Never
Arkeologji dhe antropologji
Arkeologët në kërkim të thesareve dhe përmbajtja e lashtësisë Shqipëtare.
0 0
Never
Fenomene paranormale, enigma dhe mistere
Tek ky forum mund të flasim për të gjitha ato fenomene të cilat për një arsye ose një tjetër mbeten enigmë dhe të pashpjegueshme.
0 0
Never
Filozofi-psikologji-sociologjia
Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.
0 0
Never
Fizikë & Astronomi
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
0 0
Never
Gjeografia
Fakte rreth dukurive që ndodhin në natyrë dhe pamjen e jashtme të tokës, relievit etj.
0 0
Never

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Bar KaFe Undheti
Te lire te diskutojme gjithcka qe duam! Mos e ekzagjeroni me Chit-Chat! Ofendimet sjellin limitime te ndryshme!
0 0
Never
Humor Shqiptar
Këtu do të gjeni humor nga cdo krahinë e Shqipërisë, nga cdo seks, racë apo vënd i botës. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni të qeshni :)
0 0
Never
Lojëra dhe rebuze
Lojra zbavitëse, rebuse ose lojra interneti. Që nga lojrat elektronike, ato në Internet e deri në lojrat mendore e matematike. Argëtim të këndshëm
0 0
Never
Showbizi
Ketu do gjeni lajmet me te fundit persa i perket Showbizit Shqiptar dhe ate te huaj..
0 0
Never

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Aktualitet nga vendi
Reagimet tuaja mbi lajmet më të fundit nga trojet shqiptare. Mund të postoni një artikull të caktuar dhe të bëni komentin tuaj mbi çështjen në fjalë. Lini vënd për anëtarët e tjerë të shprehin mendimin e tyre për çështjen në fjalë.
0 0
Never
Aktualitet nga bota
Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
0 0
Never
Ekonomi dhe Biznes
Në këtë forum mund të gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipëtare dhe ajo botërore.
0 0
Never
Aktualitet nga rajoni
Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga Rajoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
0 0
Never

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Kuzhina Shqiptare
Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
0 0
Never
Kuzhina Botërore
Kuzhina Boterore
0 0
Never
Erëzat e Kuzhinës
Erëzat e Kuzhines
0 0
Never

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Futbolli
Të apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës.
0 0
Never
Sportet nëpër botë
Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
0 0
Never
Sportet motorrike
Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
0 0
Never
Kampionati Botëror
Kampionati Botëror
0 0
Never

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Muzikë shqip dhe e huaj
Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
0 0
Never
Programe televizive
Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve të ndryshme që karakterizojnë Shoqerinë Shqiptare.
0 0
Never
Radio
Degjoni muziken tuaj vetem chat.undheti.al
0 0
Never
Video
Sillni videot me interesante qe mund te shikoni, cfaredo qofshin ato.
0 0
Never

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Gjuhë Programimi
Shpjegime dhe mesime rreth gjuheve te ndryshme programimi
0 0
Never
Mësime
Ketu mund te mesoni cdo gje rreth IT cdo sugjerim eshte i mirepritur
0 0
Never
Software
Programe te ndryshme per shkarkim Falas dhe me pagese
0 0
Never
Telefonat IOS & Android
Ketu mund te shprehim problemet dhe zhvillimet me te fundit rreth sistemeve operative ndaj telefonave.. Mos nguroni te pyesni ;)
0 0
Never
OS How to
Shpjegime dhe mesime te ndryshme rreth sistemeve te ndryshme operative si windows , linux , OSX
0 0
Never
WebFaqa juaj
Kjo kategori eshte per webmasterat ku mund te prezantojne web-et e tyre!
0 0
Never
Shkarkime
Sektor per shkarkime te ndryshme qe ofrohen nga anetaret e forumit Undheti por qe nuk hostohen nga ky forum. C'do link qe ofrohet eshte nga webfaqe te tjera.
0 0
Never

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Komuniteti musliman
Besimtarët muslimanë shqiptarë mblidhen në këtë forum për të diskutuar dhe ndarë me njëri-tjetrin mësimet fetare dhe eksperiencat e tyre të jetës.
0 0
Never
Komuniteti ortodoks
Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.
0 0
Never
Komuniteti katolik
Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
0 0
Never

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Dhoma #Shqiperia
Vendi i duhur për njohjen e "Thellë" të chatuesve me njëri-tjetrin!:) Ankesa mbi probleme të hasura gjatë chatimit në dhomat #shqiperia dhe #ndihme (Probleme me kick, ban, kickban, akick, heqje shtim access etj.)
4 5 Rifreskim Rregulloreje Pe...
07-13-2021, 06:26 PM
by Rambo
Kërkesë Aksesi (Aop)
Form per kerkese aksesi ne chat (irc.netedy.com)
0 0
Never
Ankesë? Kliko këtu!
Zonë ku mund të shprehni problemet që hasni në serverin Irc.Netedy.com
0 0
Never
Rregullorja e irc.Netedy.com
Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Netedy
3 3 Rregullat per @SOP(super ...
07-13-2021, 04:30 PM
by Rambo
Ircd World
ketu do postojme cdogje qe ka te bej me Protokollin IRC.
0 0
Never

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Arkivi
Arkivi i forumit ku mund te gjesh te gjith temat e fshira!
0 0
Never

[-]
Board Statistics
Who's Online [Complete List]
0 users active in the past 15 minutes (0 members, 0 of whom are invisible, and 0 guests).
Board Statistics
Our members have made a total of 18 posts in 16 threads.
We currently have 1 members registered.
Please welcome our newest member, BLackTiGer
The most users online at one time was 3 on 07-14-2021 at 08:52 PM
Forum Statistics

Forum Contains New Posts
Forum Contains No New Posts
Forum is Closed
Redirect Forum